Творческая мастерская

 

На «Острові-2016» творчі майстерні (майстер-класи) є відбірковим етапом для участі у "Концерті учасників, язі здолали творчі майстерні" (див. афішу та програму Фестивалю) і також мають на меті допомогти авторам-виконавцям, які бажають підвищити свій творчий рівень. Також майстри можуть приймати рішення про включення  до інших концертів Фестивалю найбільш підготовлених учасників майстер-класів.

До участі у роботі творчих майстерень запрошуються всі охочі – поети, автори та виконавці пісень, що відносять свою творчість до жанру Авторської пісні – без вікових та мовних обмежень.

Головними оціночними критеріями у роботі майстрів з авторами пісень та віршів є художній рівень творів, зміст, що базується на загальнолюдських моральних цінностях, виконавська майстерність. Велика увага приділяється як поетичній глибині, так і багатству музичних рішень.  Усім, хто бажає взяти участь в роботі творчих майстерень, пропонується представити на розгляд до 3-х пісень або 4-х віршів.

Оргкомітет пропонує учасникам (на їхній розсуд) додатково до своїх авторських або виконавських програм підготувати вірші та пісні О.Вертинського, С.Каца, О.Короля, Д.Кєлова, О.Шаргородського та інших київських авторів. 

Творчі майстерні будуть проводитися 18 та 25 квітня 2016 року  з 18.00 до 21.00 за адресою:

вул. Челябінська, 7-в; Школа Джазового та Естрадного Мистецтв; клас 19 (другий поверх, праве крило).

Їхати: ст. М «Лівобережна»; житл. масив «Лівобережний». Від метро - 10 хв. пішки або їхати дві автобусні зупинки до зуп. «Поліклініка». А № 42, 87, 95, 108; Маршр. № 87, 503, 542, 599…

 На фестивалі «Острів» традиційно присуджуються спеціальні призи. Серед них – виконавська премія імені Семена Каца – «За високий рівень виконання пісень Семена Каца». Цей приз може бути присуджений будь-якому учаснику фестивалю «Острів». (Премія присуджується щорічно виконавцям пісень С.Каца. Може присуджуватись поетам, журналістам, авторам відеокліпів до пісень С.Каца, а також за організаційну та іншу діяльність, повязану з популяризацією творчості С.Каца).

 

Ведучі творчих майстерень:

Лілія Батюк-Нечипоренко, Тимур Бобровський, Олександр Ворох, Володимир Каденко, Сергій Льовін

Керівник майстерень Інна Труфанова


 

Учебник стихосложения Тимофея Скоренко

Плейлист "Мировая оперная классика" для расширения музыкального кругозора молодых авторов. (не прекращает наполняться)

 

Счетчики

  BardTop

 
Довлет Келов